Hurry up! only 1 left
Rs.3,990
customers are viewing this product
  • BRAND: Anker
  • MODEL NO: 68AN25EN-BPA
Anker 2.5" SATA I/II/III USB 3.0 Hard Drive Disk External Enclosure Case for 9.5mm & 7mm HDD & SSD - Imported from UK